O Nas - Dj na wesele pomorskie

For English
press here
Für Deutsch
bitte hier drücken
MENU
Przejdź do treści
O Nas
DJ JERRY - Prezenter muzyczny, DJ, konferansjer mówiący również w jęz. angielskim, muzyk, aranżer, kompozytor. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni. Specjalista od instrumentów: fortepian, instr. klawiszowe, perkusja. Z muzyką związany od dziecka, z branżą weselną od 2009 roku. Inżynierię dźwięku doskonalił na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Zdobył również tytuł Magistra Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.
Małgorzata - Spikerka, prezenterka muzyczna, DJ-ka z ogromnym doświadczeniem, animatorka dobrej zabawy. Od przeszło dziesięciu lat w branży weselnej. Kobieta o ogromnej kulturze osobistej, kładąca nacisk na wysoką jakość prowadzenia uroczystości. Dysponująca ogromną wiedzą muzyczną bardzo przydatną podczas doboru muzyki oraz medialnym głosem. Absolwentka Wydziału Ochrony Środowiska Uniwersytetu Gdańskiego.
Aleksander -  Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, specjalista od instrumentów: klarnet, saksofon sopranowy, saksofon altowy, saksofon tenorowy, saksofon barytonowy. Był współzałożycielem i członkiem kwartetu Dziki Jazz, który w październiku 2009r. wydał swój debiutancki krążek. Album otrzymał nominację do nagrody “Fryderyki 2010” w kategorii Fonograficzny Jazzowy debiut roku oraz został laureatem konkursu “Nagrody polskich melomanów" Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia w kategorii Muzyka Improwizowana / Jazz
Współpracował z takimi formacjami jak: Contemporary Noise Sextet (gość specjalny na płycie Unaffected Thought Flow, występ na Open’er Festiwal 2009 w Gdyni, Off Festiwal 2009), Sing Sing Penelope (dwie płyty:”Electroglide”2010,”This is the music”2012) a także z Weroniką Korthals laureatką programu “Szansa na Sukces” (płyta “Na Wiedno”2010, ”On”- wiersze ks. Jana Twardowskiego 2015). Był członkiem “Elljazz Big Band” oraz “Jazz Big band 75 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Obecnie jest stałym członkiem ”Jan Konop Big Band”. Współpracował z Piotrem Dziubkiem i Magdaleną Kumorek, co w 2013r. zaowocowało nagraniem płyty. Współpracował jako solista z Polską Filharmonią Kameralną Sopot pod batutą Krzesimira Dębskiego. Z wyżej wymienionymi formacjami aktywnie koncertuje w całej Polsce oraz ma na koncie występy w Japonii (Arabaki Rock Festiwal 2010), na Węgrzech, Słowacji w Anglii i Szkocji oraz Norwegii (występ na festiwalu Punkt). Od 2007 roku gra na saksofonach i klarnecie w orkiestrze Teatru Muzycznego w Gdyni.
 
Wróć do spisu treści