DJ i saksofonista na wesele pomorskie - DJ na wesele pomorskie

MENU
Przejdź do treści
Saksofonista na wesele pomorskie - oferujemy Państwu grę zawodowego saksofonisty do muzyki prezentowanej przez DJ'a podczas trwania uroczystości weselnej. Istnieje także możliwość oprawy muzycznej ceremonii ślubnej z udziałem saksofonisty.
Aleksander -  Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, specjalista od instrumentów: klarnet, saksofon sopranowy, saksofon altowy, saksofon tenorowy, saksofon barytonowy. Był współzałożycielem i członkiem kwartetu Dziki Jazz, który w październiku 2009r. wydał swój debiutancki krążek. Album otrzymał nominację do nagrody “Fryderyki 2010” w kategorii Fonograficzny Jazzowy debiut roku oraz został laureatem konkursu “Nagrody polskich melomanów" Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia w kategorii Muzyka Improwizowana / Jazz.
Współpracował z takimi formacjami jak: Contemporary Noise Sextet (gość specjalny na płycie Unaffected Thought Flow, występ na Open’er Festiwal 2009 w Gdyni, Off Festiwal 2009), Sing Sing Penelope (dwie płyty: ”Electroglide”2010, ”This is the music”2012) a także z Weroniką Korthals laureatką programu “Szansa na Sukces” (płyta “Na Wiedno”2010).
Współpracował z Piotrem Dziubkiem i Magdaleną Kumorek, co w 2013r. zaowocowało nagraniem płyty.

Współpracował jako solista z Polską Filharmonią Kameralną Sopot pod batutą Krzesimira Dębskiego. Z wyżej wymienionymi formacjami aktywnie koncertuje w całej Polsce oraz ma na koncie występy w Japonii (Arabaki Rock Festiwal 2010), na Węgrzech, Słowacji w Anglii i Szkocji oraz Norwegii (występ na festiwalu Punkt).

Od 2007 roku gra na saksofonach i klarnecie w orkiestrze Teatru Muzycznego w Gdyni.
Poniżej przedstawiamy Państwu demo saksofonisty Aleksandra grającego w trakcie uroczystego obiadu w duecie z pianistą.
Just The Two Of Us
What a Wonderful World (improwizacja)
Happy
Imagine (improwizacja)
Krzysztof - Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku, specjalista od instrumentów:

- Klarnet
- Saksofon sopranowy
- Saksofon altowy
- Saksofon tenorowy
- Saksofon barytonowy
- Akordeon
- Fortepian
Brał udział w koncertach symfonicznych z wieloma zespołami m.in.: Lady Pank oraz COMA. Wieloletni instrumentalista Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. Współpracuje z Teatrem Wybrzeże, Filharmonią Bałtycką, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Cappellą Gedanensis, Radiem Gdańsk, Orkiestrą Symfoników Gdańskich oraz wieloma czołowymi Artystami polskiej sceny muzycznej. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, nauczyciel gry na saksofonie w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia.
Poniżej przedstawiamy Państwu demo saksofonisty Krzysztofa
Saksofonista na wesele pomorskie
Saksofonista na wesele pomorskie
Saksofonista na wesele pomorskie
Saksofonista na wesele pomorskie
Saksofonista na wesele pomorskie
Saksofonista na wesele pomorskie
Wróć do spisu treści