DJ na wesele Gdańsk - DJ na wesele pomorskie

MENU
Przejdź do treści

DJ na wesele Gdańsk

DJ na wesele Gdańsk - Jesteśmy duetem DJ - Konferansjer (Pan i Pani) istniejącym od 2009 roku. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę muzyczną i konferansjerską, także w języku angielskim oraz niemieckim:

DJ Gdańsk

DJ Gdańsk - Oferujemy Państwu również występy zawodowych muzyków do prezentowanej przez nas muzyki w trakcie uroczystości. Do wyboru proponujemy Państwu: perkusistę, saksofonistę, skrzypka, trębacza oraz wokalistę.

Istnieje również możliwość oprawy muzycznej uroczystego obiadu weselnego w wykonaniu skrzypka lub pianisty grającego solowo lub w duecie z saksofonistą bądź wiolonczelistą.
W trakcie uroczystości jesteśmy w stanie zastosować wiele rozwiązań, które byłyby bardzo trudne do wykonania dla jednej osoby. Jesteśmy w branży weselnej od 2009 roku. W tym czasie nabyliśmy wieloletnie doświadczenie w obsłudze wesel, imprez firmowych, eventów, bankietów, bali. Praca w duecie pozwala nam na dużo większe możliwości zarówno jeśli chodzi o miksowanie muzyki jak i bezpośredni kontakt z gośćmi.

DJ Wodzirej na wesele Gdańsk

Muzyka prezentowana przez nas to wyjątkowo bogaty repertuar, który jest zawsze starannie dobrany do charakteru uroczystości. Muzykę za każdym razem miksujemy na bieżąco. Jesteśmy otwarci, także na Państwa propozycje muzyczne. Każde wesele jest przez nas profesjonalnie nagłośnione i oświetlone poprzez zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu, natomiast zabawy integracyjne, konkursy oczepinowe, które są prowadzone przez nas zapewniają świetną atmosferę i są zawsze w dobrym tonie.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem DJ-skim, nagłośnieniem, oświetleniem dekoracyjnym sali, oświetleniem dyskotekowym parkietu, wytwornicami dymu oraz projektorem multimedialnym HD. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty DJ na wesele Gdańsk oraz do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Więcej informacji o nas mogą przeczytać Państwo TUTAJ.
Poniżej przedstawiamy Państwu utwory demo wykonywane przez naszych muzyków. Zakres usług obejmuje zarówno oprawę muzyczną na żywo uroczystego obiadu jak i występy do DJ'a w trakcie uroczystości. Więcej plików demo znajduje się na naszej stronie w zakładce Muzycy Do DJ'a
Saksofonista grający z pianistą
Saksofonista grający z pianistą
Saksofonista grający do DJ'a
O Nas
Krzysztof - Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku, specjalista od instrumentów:

Wróć do spisu treści