DJ na 40 urodziny Gdynia - DJ na wesele pomorskie

MENU
Przejdź do treści

DJ na 40 urodziny Gdynia

DJ na 40 urodziny Gdynia - Jesteśmy duetem DJ - Konferansjer (Pan i Pani) oferującym Państwu profesjonalną obsługę muzyczną oraz konferansjerską imprez urodzinowych. Istniejemy w branży od 2009 roku. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

DJ 40 urodziny Gdynia

Oferujemy również możliwość rozszerzenia naszej usługi DJ-skiej o występy zawodowych muzyków do prezentowanej przez nas muzyki podczas uroczystości. Do wyboru możemy Państwu zaproponować:  perkusistę, saksofonistę, skrzypka, trębacza, wokalistę.

Istnieje również możliwość oprawy muzycznej uroczystego obiadu całkowicie na żywo w wykonaniu skrzypka lub pianisty grającego solowo lub w duecie z saksofonistą bądź wiolonczelistą.
Usługa obejmuje, również oświetlenie dekoracyjne sali LED, zarówno w części jadalnej jak i tanecznej.

Na zdjęciu przedstawiamy Państwu jak prezentuje się sala z naszym oświetleniem dekoracyjnym. Poprzez oświetlenie elementów architektonicznych sali uzyskujemy elegancki efekt wyeksponowania wnętrza i nadania mu dodatkowego wystroju. Potrafimy całkowicie odmienić wygląd każdej sali, tak aby odpowiadała Państwa potrzebom i oczekiwaniom.
Wróć do spisu treści