DJ na urodziny Gdańsk - DJ na wesele pomorskie

MENU
Przejdź do treści

DJ na urodziny Gdańsk

DJ na urodziny Gdańsk - Duet DJ - Konferansjer (Pan i Pani) oferuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną oraz konferansjerską imprez urodzinowych. Jesteśmy w branży od 2009 roku. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

DJ urodziny Gdańsk

Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia naszej usługi DJ-skiej o występy zawodowych muzyków do prezentowanej przez nas muzyki podczas uroczystości. Do wyboru proponujemy Państwu:  perkusistę, saksofonistę, skrzypka, trębacza, wokalistę.

Oferujemy również oprawę muzyczną uroczystego obiadu całkowicie na żywo w wykonaniu skrzypka lub pianisty grającego solowo lub w duecie z saksofonistą bądź wiolonczelistą.
Nasza usługa obejmuje również dekoracyjne oświetlenie sali LED, zarówno w części jadalnej jak i tanecznej.

Na zdjęciu prezentujemy Państwu jak przedstawia się sala z naszym oświetleniem dekoracyjnym LED. Poprzez oświetlenie elementów architektonicznych sali uzyskujemy elegancki efekt wyeksponowania wnętrza i nadania mu dodatkowego wystroju. Potrafimy całkowicie odmienić wygląd każdej sali, tak aby odpowiadała Państwa potrzebom i oczekiwaniom.
Poniżej prezentujemy Państwu nagrania demonstracyjne naszych muzyków w zakresie oprawy muzycznej na żywo uroczystego obiadu oraz występów do muzyki prezentowanej przez DJ'a w trakcie uroczystości. Więcej plików demo oraz informacje na temat muzyków znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Muzycy Do DJ'a
Saksofonista grający do DJ'a
Trębacz grający do DJ'a
Saksofonista grający z pianistą
Saksofonista grający z pianistą
Wróć do spisu treści