DJ na wesele Gdynia - DJ na wesele pomorskie

MENU
Przejdź do treści

DJ na wesele Gdynia

DJ na wesele Gdynia - Duet DJ - Konferansjer (Pan i Pani) istniejący w branży od 2009 roku oferuje Państwu profesjonalną obsługę muzyczną oraz konferansjerską, także w języku angielskim oraz niemieckim:

DJ Gdynia

Możemy zaoferować Państwu również występy zawodowych muzyków do prezentowanej przez nas muzyki podczas uroczystości. Do wyboru proponujemy Państwu: perkusistę, saksofonistę, skrzypka, trębacza oraz wokalistę.
Istnieje również możliwość oprawy muzycznej uroczystego obiadu w wykonaniu skrzypka lub pianisty grającego solowo lub w duecie z saksofonistą bądź wiolonczelistą.
Podczas uroczystości możemy zastosować wiele rozwiązań, które byłyby trudne do wykonania dla jednej osoby. Jesteśmy w branży od 14 lat. W tym czasie nabyliśmy doświadczenie w obsłudze wesel, imprez firmowych, eventów, bankietów, bali. Praca w duecie pozwala nam na dużo większe możliwości zarówno jeśli chodzi o miksowanie muzyki jak i bezpośredni kontakt z gośćmi.

Muzyka prezentowana przez nas to bardzo bogaty repertuar, który jest starannie dobierany do charakteru uroczystości. Muzykę za każdym razem miksujemy na bieżąco. Jesteśmy otwarci, także na Państwa propozycje muzyczne. Każda uroczystość jest przez nas profesjonalnie nagłośniona i oświetlona, natomiast zabawy integracyjne, konkursy oczepinowe, które są prowadzone przez nas zapewniają świetną atmosferę. Zawsze dbamy o to aby były w dobrym tonie.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem DJ-skim, nagłośnieniem, oświetleniem dekoracyjnym sali, oświetleniem dyskotekowym parkietu, wytwornicami dymu oraz projektorem multimedialnym HD. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty DJ na wesele Gdynia oraz do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Poniżej prezentujemy Państwu nagrania demonstracyjne naszych muzyków w zakresie oprawy muzycznej na żywo uroczystego obiadu oraz występów do muzyki prezentowanej przez DJ'a w trakcie uroczystości. Więcej plików demo oraz informacje na temat muzyków znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Muzycy Do DJ'a
Saksofonista grający do DJ'a
Saksofonista grający z pianistą
Saksofonista grający z pianistą
Wróć do spisu treści